Steinperger ze Steinpergu, Hans -horní mistr na Kaňku
Početní peníz b.l., Pro.B.225/1, BPM.558, Don.3928, Pž.206, 22mm, 1.543g, dvě dírky, mírně kor., patina
-2/2-
Sternberg Kašpar, 1761 - 1833
Loos a König - AR pamětní medaile b.l. - hlava zprava a latinský opis / 5-řádkový latinský nápis ve věnci, 41mm, 28.420g, Don.3931, H.7662, nep.rys., pěkná pat.
Strnad z Freytok, Adam, úředník mincovny v Kutné Hoře
Početní groš b.l., znak, opis / 4-řádkový nápis v kartuši, Pro.B.231/1, BPM.565, Don.3934, Pž.207, 21mm, 2.110g, nep.nedor., mírně kor., patina
Šteffek z Koloděj a Dorotea Písecká z Kranichfeldu
Kilianovo falzum početního groše b.l., Pro.F.36/I-A, jako BPM.559, avers jako Pž.313, 24mm, 3.677g, nedor., pěkná patina, téměř
Taubenreutter, Kryštof - mincmistr v Jáchymově
Početní peníz 1599, znak, opis / 5-řádkový nápis v kartuši, Pro.B.244/2, BPM.574, Don.3938, Pž.220, 23mm, 3.449g, mírně kor., patina
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
3 Krejcar 1030 (chyboražba letopočtu), Zaháň-Jacob, podobný jako Nech.120, Meyer.248, Don.4004, 1.372g, nedor., pěkná patina, starý podložní lístek
3 Krejcar 1627, Jičín-Reick, Nech.27, Don.3981, opis končí "...PRINCE.1627", 1.388g, nedor., pěkná patina
3 Krejcar 1627(?), Jičín-Reick, Nech.29, Don.3980, 1.385g, mírně exc., nedor., pěkná patina
3 Krejcar 1628, Jičín-Reick, Nech.48, Meyer.127-var: "...D.FRI.ET.SAG.", Don.3991, 1.464g, nedor., patina, podložní lístek
3 Krejcar 1628, Jičín-Reick, podobný jako Nech.48, "...D.FRI.ET.SA.", Don.3991, 1.598g, prohn., nedor., krajový střížek, patina
-2/2
3 Krejcar 1628, Jičín-Reick, Nech.48, Don.3991, 1.622g, nep.nedor., pěkná patina
3 Krejcar 1628, Jičín-Reick, Nech.48, Meyer.134, Don.3991, 1.337g, nedor., patina, starý podl. lístek
3 Krejcar 1629, Jičín-Reick, Nech.58, Don.3994 -menší poprsí, které nepřerušuje opis, 1.275g, drobná vada materiálu, nedor., patina
3 Krejcar 1633, Jičín-Steinmüller, Meyer.328, Nech.95, Don.4016, 1.428g, nedor., patina
P.C.Becker (zemřel 1743) - pam. medaile 1631 - poprsí mírně zprava, opis / korunovaný znak, opis, Sign., Ag 38mm, 24.072g, Nech.152, Don.3968, hr., rys., pat.
P.C.Becker (zemřel 1743) - pam. medaile 1631 - poprsí mírně zprava, opis/ korun.znak, opis, Sign., Ag 38mm, 19.978g, Nech.152, Don.3968, dr.hr., patina, téměř
Česká Lípa - tolar.medaile k výročí zavraždění 1934 - poprsí mírně zprava, opis / korunovaný znak města, opis, Nesign., Punc., Ag987, 38mm, 30.202g, patina
Windischgrätz, Josef Mikuláš, 1746 - 1802
1/2 Tolar 2002 - pamětní ražba na 200. výročí úmrtí, poprsí zprava, dva opisy / honosný znak, opis, Sign. KM (Kožuch), Punc.Ag, 35mm, 13.952g, pouze 40ks RR!
Čechy nebo Sasko - blíže neurčeno
Početní groš 1601, postava v krajině / 9-řádkový nápis, podobné jako Pro.D.21-33, 25mm, 1.736g, zvlněný, nedor., patina
Početní groš b.l., znak, německý opis / znak, německý opis, 24mm, 2.691g, nedor., mírně kor., patina
-2/3