František II., 1792 - 1835
Tolar 1824 C, 27.996g, nep.exc., nep.hr., nep.rysky
Tolar 1824 C, 27.977g, mírně just., dr.hr., dr.rysky, patina
20 Krejcar 1834 C, 6.651g, nep.just., nep.hr., dr.rysky, patina
Cu 6 Krejcar 1800 C, 14.795g, nep.just., pěkná patina, téměř
Ferdinand V., 1835 - 1848
5 Krejcar 1839 C, 2.238g, mírně just., patina
3 Krejcar 1838 C, 1.683g, nep.hr., nep.rysky, patina
Zikmund Lucemburský, 1410 - 1437 (císařem od 1433)
Dockler - AR portrétní medaile b.l. (cca 1700) - korunované poprsí mírně zleva, opis/ říšské relikvie, nápisy a opis, Nesign., 47mm, 42.887g, H.807, m.o.
Matyáš II., 1612 - 1619
Nesign. - větší jeton na korunov. v Praze 23.5.1611 - volavka s hadem, opis / koruna a nápis ve věnci, Ag 27mm, 5.248g, ČS.254, Novák.B.2a, nedor., pat. R!
České stavy, 1619 - 1620
Oválná pamětní medaile české konfederace 1619 - chrám s pěti sloupy, písmo / dva vojenské výjevy, písmo, lité Ag 43/53 mm, 23.983g, ČS.350, ouško, patina RRR!
Fridrich Falcký, 1619 - 1620
Oválná pamětní medaile na korunovaci v Praze 1619 - portrét zprava, opis / 5 rukou drží korunu nad lvem, lité Ag 37x43 mm, 19.844g, ČS.382, Nov.A.4b, patina
Leopold I., 1657 - 1705
Střední jeton na korunov. ve Frankfurtu 1.8.1658 - Boží oko, ruce s mečem a žezlem nad zeměkoulí, opis / koruna, nápis, Ag 24mm, 2.528g, N.E.11a, téměř R!
Josef I., 1705 - 1711
Hautsch - AR medaile na římskou korunovaci 1690 - císař a císařovna, orel, písmo / Josef I., kurfiřti, opisy, 45mm, 42.239g, Nov.I.1a, M.1218, vady razidla
Karel VI., 1711 - 1740
Vestner - medaile na vítězství na Turky 1716 - poprsí zprava, opis / bitevní scéna, opis a 3-řádkový nápis, Sign., Ag 44mm, 29.338g, M.1467, H.2579, patina, tém.
Brunner - cín.medaile na vítěz.na Turky 1716 - poprsí zprava, opis / Boží oko a císař. orel nad půlměsícem, písmo, 43mm, 23.782g, M.1470(AR), H.2582(AR), téměř
Kittel - na úmrtí císaře a slezskou válku, 1740-1741 Silesia u náhrobku, zapadající slunce, opis / bojiště a písmo, Ag 32mm, 9.942g, M.1636-bis, H.2640, rysky
Karel VII. Bavorský, 1742 - 1745
Menší jeton na korun.císařem ve Frankfurtu 12.2.1742 - frankfurtský znak, opis / koruna a 7-řádkový nápis, Ag 21mm, 2.522g, M.1661(AV), Nov.C.1b, pat., téměř R!
Marie Terezie, 1740 - 1780
AR větší jeton na holdování v Miláně 21.1.1741 - lev se znakem a křížem, opis / koruna a 7-řádkový nápis, 23mm, 3.697g, M.1683, Nov.C.1a, nedor., pěkná pat. R!
AR větší jeton na holdování v Miláně 21.1.1741 - lev se znakem a křížem, opis / koruna a 7-řádkový nápis, 21mm, 1.523g, M.1684, Nov.C.2a, zvlněný, patina R!
AR menší jeton na korunovaci v Bratislavě 25.6.1741 - lev se znakem a křížem, opis / koruna a 6-řádkový nápis, 21mm, 2.246g, M.1695, H.2843, Nov.D.3b
Zlacená posměšná medaile na pragmatickou sankci 1742 - královna s dítětem v náručí, opis / nepřátelé nad mapou, opis, Nesign., 43mm, ČS.1304, skvrny, patina