Německo - Schleswig Holstein
Zásl. kříž Požární ochrany - po roce 1945 - stužka s miniaturou
Německo - Výmarská republika
Malá stužka k Pamětnímu kříži 1914 - 1918
Německo - III.říše
Stužka do klopy : Železný kříž 1939, vybledlá
1-
Spojka dvou malých stužek: Železný kříž 1939 a Pamět. medaile Za zimní tažení na Východě, upínání do klopy
Německo - BRD
Spolek Kyffhauser - odznak za střelbu z malorážky (typ po roce 1945), Nesign., postříbř.bronz 16x22 mm s jehlicí
Spolek Kyffhauser - odznak za střelbu ze vzduchovky (typ po roce 1945), Nesign., bronz 16x22 mm s jehlicí
Nizozemí
Opger 1904 - Králov. nizozemský motoristický spolek, Sign.Max Oostra-Amsterdam, zlacený bronz 30x40 mm se zavíracím špendlíkem
Jiří z Poděbrad, 1458 - 1471
Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.22, Cn.69, nedor., mírně exc., patina
Leopold I., 1657 - 1705
Grešle 1697, Opolí-Wackerl, Nech.886, MKČ.1687, 0.504g, nep.nedor., patina
Salzburg-arcib., Jan II., 1424 - 1441
Fenik se čtyřrázem b.l., Rad.VII/1, CNA1.A55, 0.321g, perforovaný vadou materiálu, nedor., patina
2
Ferdinand II., 1619 - 1637
Denár 1631 KB, Hal.157, Husz.1205, 0.431g, nep.exc., nep.nedor., patina
Rakouská a spolková měna, údobí let 1857 - 1892
5 Krejcar 1859 A, nep.hr., nep.rysky
Korunová měna, údobí let 1892 - 1918
5 Koruna 1907 KB, dr.hr., dr.rysky, patina
5 Koruna 1907 KB - jubilejní, hr., dr.rysky, skvrna, patina
Údobí let 1918 - 1938
5 Koruna 1930, nep.hr., nep.rysky, patina
50 Haléř 1931, 4.881g, krásná patina
Údobí let 1939 - 1945 / Slovensko
50 Ks 1944, dr.hr., dr.rysky, patina
20 Ks 1939 - volební, dr.hr., vlas.rysky, patina
Bělorusko, republika, 1991 -
20 Rubl 2003 - LOH Atény 2004 - vrh koulí, KM.149 (pouze 25000 ks), kapsle, nep.skvrnky
20 Rubl 2005 - MS ve fotbale 2006 - hokej, KM.101 (50000 ks, barevný potisk), kapsle