Lehnice-Břeh, Jiří Rudolf, 1621 - 1653
24 Krejcar kiprový 1622 bz, Sa.257 (obr.107), 5.207g, nedor., patina R!
24 Krejcar kiprový 1622 bz, Sa.257 (obr.107), 3.753g, nedor., patina, téměř R!
Lehnice-Břeh, Luisa z Anhaltu, 1670 - 1680
6 Krejcar 1673 CB, Brettschneider, Sa.459 (obr.157), vady materiálu, nep.nedor., pěkná patina
Münsterberg-Olešnice, Karel II., 1587 - 1617
3 Krejcar 1613 BVS, Sa.114 (obr.28), 1.621g, nep.vady materiálu, nep.nedor., pěkná patina
Münsterberg-Olešnice, Jindřich Václav a Karel Bedřich
24 Krejcar 1623 BZ, Zwirner, Sa.182 (jako obr.46, ale letopočet na konci opisu aversu), 3.768g, nep.nedor., vlas.rysky, patina R!
3 Krejcar 1620 BH, Haase, Sa.155 (obr.41), 1.270g, nep.vady materiálu, nep.nedor., pěkná patina, téměř
Würtemberg-Olešnice, Sylvius Friedrich, 1664 - 1697
3 Krejcar 1675 SP, Sa.214 (obr.58), 1.561g, nep.vady materiálu, nep.nedor., pěkná patina, téměř
Würtemberg-Olešnice, Christian Ulrich, 1664 - 1704
Krejcar 1683, bz, Sa.281 (obr.74), 0.870g, mírně prohnutý
Krejcar 1684, bz, Sa.283 (obr.84), 0.789g, drobné vady materiálu, nep.nedor., patina
Grešle 1680 bz, Sa.268 (obr.76), 0.540g, zvlněná
Grešle 1680 bz, Sa.268 (obr.76), 0.475g, patina, tém.
Würtemberg-Olešnice, Karl Friedrich, 1704 - 1744
VI Krejcar 1716 CVL, Christian von Loh, Sa.362 (obr.98), 2.820g, nep.vady materiálu, mírně exc., nep.nedor., pěkná patina R!
Eichstadt-biskup., Johann Anton v.Zehmen, 1781 - 1790
1/2 Tolar 1783, KM.91, 14.008g, nep.hr., nep.rysky, drobná vada razidla, pěkná patina
Jáchymov : Nikl Milicz a jeho dílna
Poslední večeře Páně, opis, 1546 / Kristus na globu, opis, Katz.346, Don.4341, lité a cizelované stříbro 53mm, 32.775g, m.o., patina
Samson nese bránu Gazy, opis / Kristus otevírá bránu vězení, opis, 1558, Katz.383, Don.4383, zlacené lité cizelované stříbro 54mm, 36.151g, pěkná patina
Jan Křtitel křtí Krista, opis/ zmrtvýchvstání Krista, krajina, opis, 1561, jako Katz.389, jako Don.4384, lité cizelované stříbro 46mm, 28.763g, m.o., patina
Jáchymov : Wolf Milicz a jeho dílna
David a Goliáš, opis / David a Jonatán, opis, b.l., Katz.306, Don.4303, Enz.139, lité cizelované stříbro 44mm, 20.118g, dobové ouško, patina
Jáchymov : Concz Welcz a jeho škola
Jonáš vystupující z velryby, opis / zmrtvýchvstání Krista, opis, 1537, Katz.226, Don.4304, zlacené lité cizelované stříbro 51mm, 26.870g, pěkná patina, téměř
Milán - katedrála - založena 1386
Putinati - chrám a latinský opis / chrám, bez opisu, Sign., měď 47mm, 51.748g, vlas.rysky, krásná patina
Olomouc-biskup., Karel II. Liechtenstein, 1664 - 1695
3 Krejcar 1670, S-V.324 (D4/B5), , 1.212g, nedor., patina