Velká Británie
South African Medical Corps - čepicový odznak přísl. jihoafrických zdravotních jednotek, Nesign., bronz 31x44 mm s dvojitou upínací jehlicí
AAC - čepicový plukovní odznak, Nesign., postříbřený bronz 41x48 s dvojitou upínací jehlicí
Čepicový odznak - královská koruna ve vavřín. věnci, Nesign., bronz 58x44 s dvojitou upínací jehlicí
Army Catering Corps - čepicový odznak proviantního sboru, Nesign., bronz 26x39 s upínací patkou
ASC - čepicový plukovní odznak, Nesign., patinovaný bronz 42x43 s dvojitou upínací jehlicí
The Blues and Royals (1.dragounský pluk) - čepicový plukovní odznak v moderním provedení, Nesign., patinovaný bronz 28x39 mm s dvojitou upínací jehlicí
Royal Munster - čepicový plukovní odznak, Sign.Gaunt- London, část. postř. bronz 34x42 s upínací patkou
Royal Warwickshire - čepicový plukovní odznak, Nesign., část. postř. bronz 54x42 s upínací patkou
Tank Corps - čepicový odznak příslušníka tankových jednotek (včetně československých), Nesign., postř. bronz. plech 40x49 mm s dvojitou upínací jehlicí
England Awake - čepicový letecký odznak (?), Nesign., postříbřený bronz 60x48 s dvojitou upínací jedlicí
Breithut Petr, 1869 - 1930
Obchod.komora - Franz Edelbacher - na 50.narozeniny 1926 - alegorie, nápis a nápis na tabulce / panorama Vídně, opis, patinovaný postříbřený bronz 65 mm, tém.
Hartig Arnold, 1878 - 1972
Theodor Cichorius - pamětní medaile 1893/1928 - poprsí zleva, nápis, Sign., patin.jednostr.bronz 71mm
Salzburg - 175 let narození W.A.Mozarta 1756/1931 - poprsí zprava, opis / pohled na město, lyra, znaky, opis, Sign., Punc., Ag900, 36mm, 18.935g, vlas.rysky
Hofmann E.
Dr.Karl Scheimplug 1909 - poprsí zprava, 2-řádkový nápis, Sign., bronz 48x70 mm, krásná patina, téměř
Hujer Ludvík, 1872 - 1968
Augustus von Schäeffer, vídeňský malíř 1913 - poprsí zleva, 3-řádkový nápis, Sign., jednostranný patinov. bronz 56x80 mm, téměř
Kautsch Jindřich, 1859 - 1943
Friedrich Schiller - 150 let narození 1909 - Schiller sedící u stolu, nápisy / hvězda, 8-řádkový nápis a vavříny, Sign., bronz 70x70 mm, dr.úhoz, hrany
Klíma Jan, 1902 - 1945
MUDr.František Cyril Kampelík (1805 - 1872) b.l. - poprsí zleva, vysoký reliéf, opis / český znak, nápis Sign., patinov.bronz 80mm, cca 250g, PZ.349, téměř R!
Kříž Václav, 1830 - 1887
Praha - návštěva Čechů amerických 1885 - Národní divadlo, opis / americký orel, paprsky, hvězdy a opis, Sign., cín 37 mm, MZČ.164/24
Lichtág Jan, 1898 - 1985
Hubert Lamplota - Brněnský klub k šedesátinám 1937 - poprsí zleva, opis / vrch s hradem, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Prof.Dr. Jaroslav Kalláb - Brno 1939 - poprsí zleva, opis / tančící děti, dětský domov, stromy, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm