Olomouc-biskup., Karel III. Lotrinský, 1695 - 1710
Tolar 1704, S-V.574 (D/D), 26.811g, stopa po oušku, mírně okrájený, nedor., hr., rysky, patina
-2/2-
Tolar 1704, S-V.574 (D/D), 28.330g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Tolar 1705, S-V.575 (E/E), 28.373g, nep.rysky, pěkná patina, téměř
Olomouc-biskup., W.Hanibal Schrattenbach, 1711 - 1738
Tolar 1728, S-V.755 (M/N), 28.762g, nep.vady mater., nep.rysky, pěkná patina
Olomouc-biskup., Anton Theodor Colloredo, 1777 - 1811
Würt - menší intronizační jeton 1779 - poprsí zprava, opis / Boží ruka ochraňuje stavení, opis a 4-řádkový nápis, Sign., Ag 25mm, 3.976g, Taul.265, just., pat.
Olomouc-arcibiskup., arciv. Rudolf Jan, 1819 - 1831
1/2 Tolar 1820, S-V.1203 (A/A), 14.001g, nep.rysky, pěkná patina R!
Olomouc-arcibiskup., Maxmilian J. Sommerau, 1837-1853
Schön - AE intronizační medaile 1837 - poprsí zleva, opis/ arcibiskupské insignie na oltáři, nápis a opis, Sign., 45mm, M.2939(AR), Taul.294, dr.rysky, patina
Salzburg-arcib., Paris Lodron, 1619 - 1653
Tolar 1637 - Madona / sv.Rupert, Zot.1488, Pr.1215, KM.87, 28.400g, dr.hr., dr.rysky, patina
Salzburg-arcib., Jan Arnošt Thun, 1687 - 1709
1/2 Tolar 1694, Zot.2183, Pr.1817, KM.253, 14.517g, prohnutý válcováním, nep.vady razidla, patina
1/4 Tolar 1695, Zot.2197, Pr.1832, KM.282, 7.144g, dobře opravená stopa po oušku, nep.rysky, pěkná pat.
Salzburg-arcib., František Ant. Harrach, 1709 - 1727
4 Krejcar (Batzen) 1720, Zot.2459, Pr.2045, KM.315, 2.354g, pěkná patina, téměř
Salzburg-arcib., Hieronymus Colloredo, 1772 - 1803
20 Krejcar 1784 M, Zot.3274, Pr.2482, KM.431, 6.659g, vada razidla v reversu, nep.hr., nep.rysky, patina
Stará Boleslav
Tolar 1638 na navrácení mariánských obrazů odcizených Švédy v roce 1632, Sign.Scultet, Ag 43mm, 29.232g, Don.4086, MZČ.46/1, Přib.210, nep.nedor., patina RR!
Vratislav-biskup., Friedrich von Hessen, 1671 - 1682
Krejcar 1681 LP-H, Sa.183 (obr.70), 0.623g, patina
Krejcar 1681 LP-H, Sa.183 (obr.70), 0.980g, krajový střížek, pěkná patina
Vratislav-biskup., Franz Ludwig v.Pfalz, 1683 - 1732
XV Krejcar 1694 LP-H, Sa.203, 6.017g, nedor., patina
XV Krejcar 1694 LP-H, Sa.203, 6.369g, vada razidla v reversu, nep.rysky
Würzburg-biskupství, Adam Friedrich, 1755 - 1779
20 Krejcar 1763 MP - se znakem, KM.371, 6.433g, nedor., dr.hr., dr.rysky, patina
Církevní medaile - biřmovací
Drentwett - scéna biřmování, oltář, něm.opis / Madona s Ježíškem, něm.opis, Sign., Nepunc., Ag 34mm, 11.856g, dr.hr., vlas.rysky, pěkná patina, téměř
Církevní medaile - Mistr Jan Hus
Nesign. - Husův tolar - litý, b.l. (cca 18.století) Poprsí zprava, nápis a opis / Hus na hranici, nápis, dva opisy, Ag 42mm, 19.358g, Don.3453, stopa po oušku