Josef II., 1780 - 1790
Josef II. a Josefa Bavorská
Wideman - AR medaile na svatbu ve Vídni 23.1.1765 - dvojportrét zprava, opis / Austria a Hymen u oltáře, písmo, Sign., Ag 40mm, 25.906g, M.1938, H.3136, pat.
Berckel - AE jeton na holdování v Namuru 1781 - poprsí zprava, opis / znak , opis, vročení, Nesign., 34mm, 14.796g, Nov.J.1a, krásná patina, téměř R!
Berckel - AR jeton na holdování ve Flandrech (1781) - hlava zprava, opis / znak Flander s vavříny, Sign., 28mm, 7.322g, M.2144, H.3157, Nov.L.21a, hr., patina
Av. Marie Christina a Albert Saský
AR medaile na návrat do Belgie 1791 - portréty proti sobě, opis/ stojící Fortuna, opis a 3-řádkový nápis, Nesign., 35mm, 16.067g, M.neuv., H.3300, krásná pat.
Av. Marie Amélie a Ferdinand Bourbonský z Parmy
Wideman - svatební jeton 27.6.1769 - portrét zprava, opis / genius s pochodní a říční bůh pod palmou, písmo, Sign., Ag 26mm, 3.912g, M.1999, H.3304, patina
Leopold II. a Marie Ludovica Španělská
Wideman - AR svatební medaile 22.VII.1765 - poprsí proti sobě, opis/ postavy se znaky na štítech, písmo, Sign., 40mm, 26.030g, M.1944, vada razidla, pat.,tém.
Leopold II., 1790 - 1792
Větší jeton na korunovaci ve Frankfurtu 9.10.1790 - císařská koruna, žezlo a meč, opis / 9-řádkový nápis, Ag 24mm, 4.371g, Nov.E.10b, M.2208, vl.škr., skvrnky
0/1
Menší jeton na korunovaci v Praze 6.9.1791 - lev se znakem a křížem, opis / koruna a 8-řádkový nápis, Ag 20mm, 2.183g, Nov.Q.4b, ČS.1433, Don.3053, patina
Marie Ludovica, manželka Leopolda II.
Menší jeton na korunovaci v Praze 12.9.1791 - koruna, žezlo, vavřínová ratolest, opis / 6-řádkový nápis, Ag 20mm, 2.211g, ČS.1434, Nov.R.3b, vl.rysky, patina
František II., 1792 - 1835
Menší jeton na korunovaci v Praze 9.8.1792 - stojící lev se znakem a křížem, opis / koruna a 8-řádk.nápis, Ag 20mm, 2.192g, Nov.H.4b, ČS.1438, M.2279, patina
Guillemard - návštěva vojenského ležení u Prahy 1804 - poprsí zprava, opis / císař na koni, vojsko, písmo, Sign., Ag 39mm, 16.601g, PG.142, ČS.1441, dr.hr.,rys.
Vassallo - AR medaile na holdování v Miláně 1815 - hlava zleva, opis/ korunované znaky Milána a Benátek, vavříny, písmo, 42mm, 33.287g, Nov.R.1b, rys.,pat. R!
Manfredini - AR medaile na holdování v Miláně 1815 - hlava zleva, opis / znaky a koruny Milána a Benátek, vavříny, písmo, Sign., 30mm, 11.795g, Nov.R.2b, pat.
Manfredini - AR medaile na holdování v Miláně 1815 - hlava zleva, opis / znaky a koruny Milána a Benátek, vavříny, písmo, Sign., 30mm, 11.952g, Nov.R.2b, pat.
Vassallo - návrat císaře do Milána v prosinci 1815 - poprsí zleva, opis / Lombardie zdraví císaře na koni, opis a nápis, Sign., měď 43 mm, jako H.3437(Ag), pat.
František II. a Carolina Augusta
Losch a Sticlmaier - AR zásnubní medaile 29.X.1816 - dvojportrét zprava, opis/ sedící Aténa a orel, písmo, Ag 41mm, 29.035g, M.2461, H.3448, nep.hr., nep.rysky
Arcivévoda Karel Ludvík - polní maršál, 1771 - 1847
Baldenbach - na vítězství nad Francií 9.IV.1799 - poprsí zleva v antické přilbě, opis / Niké na sloupu s trofejemi, opis, Ag 48mm, 26.214g, M.2321, H.3573
Arcivévoda Johann - říšský kancléř, 1848 - 1849
Radnitzky - AE medaile - 50 let Johannea v Grazu 1861 - hlava zprava, dubový věnec, opis / znak, budova, tři postavy a opis, Sign., 51mm, 67.851g, Haus.1600