Ferdinand V., 1835 - 1848
Menší jeton na korunovaci v Bratislavě - 28.IX.1830 - dvojportrét Františka II. a Ferdinanda, opis / koruna a nápis, Ag 20mm, 3.276g, M.2517, Nov.A.4b, patina
Neuss - cín.medaile na nastoupení vlády 1835 - hlava zprava, opis/ 7-řádk.nápis ve věnci z dubu a vavřínu, 33mm, 13.977g, Nov.B.1c, H.3612(Ag), hr., patina
Boehm - AE medaile na holdování ve Vídni 1835 - poprsí zprava, lat.opis / Austria a Danubius, písmo, Sign., 46mm, M.2548, Novák.C.1c, hr., rysky, patina
AR menší jeton na korunovaci v Praze 7.9.1836 - hlava zprava, opis / koruna, opis a 4-řádk. nápis, Nesign., 18mm, 3.321g, Nov.D.4b, ČS.1494, M.2565, nep.rysky
AR medaile na otevření Severozápadní dráhy 1837 - lokomotiva, 3-řádkový nápis / nádraží, 3-řádk.nápis, Nesign., 41mm, 26.320g, nep.rysky, krásná patina R!
Roth - dokončení věže chrámu sv.Štěpána ve Vídni 1843 - poprsí zprava, opis/ vrchol věže mezi anděly, opis, Sign., Ag 47mm, 39.423g, M.2605, dr.hr., vlas.rysky
Roth - dokončení věže chrámu sv.Štěpána ve Vídni 1843 - poprsí zprava, opis/ vrchol věže mezi dvěma anděly, opis, Ag 47mm, 52.471g, M.2605, dr.hr., dr.rys., pat.
Lange - odhalení pomníku Františka II. ve Vídni 1846 - hlava zprava, opis/ pohled na pomník, písmo, Sign., měď 49 mm, M.2622, Haus.114, nep.hr., krásná patina
Vídeň - zřízení kašny "Schwanthaler-Brunnen" 1846 - hlava zprava, opis/kašna, opis a vročení, Sign.Lange, Ag 49mm, 56.848g, M.2624, H.3651, Haus.115, dr.rysky
0/1
Vídeň - zřízení kašny "Schwanthaler-Brunnen" 1846 - hlava zprava, opis/ kašna, vročení, opis, Sign.Lange, bronz 49 mm, M.2625, Haus.115, dr.hr., patina
Arcivévoda Albrecht - polní maršál, 1817 - 1895
Nesign. - medailka na odhalení pomníku, 1899 Jezdecká socha na podstavci, něm.opis / 8-řádk.nápis ve věnci, zlacený bronz 33 mm s raženým ouškem, téměř
Arcivévoda Rainer, 1827 - 1913
Christlbauer - XI.moravské střelby v Šumperku 1910 - poprsí zleva, dubová ratolest, nápis / znak, terč, nápis, Sign., Punc., Ag 35x53 mm, 33.104g, závěs R!
AR česká medaile Za dobré chování a hledění koňů b.l. - hlava zleva, latinský opis / český nápis, Nesign., ČS.1531, Ag 33mm, 18.459g, nep.hr., krásná pat., tém.
Lange - AR medaile na převzetí vlády v Olomouci 1848- nástupní scéna, nápis/ panoráma města, písmo, Sign., Nepunc., 56mm, 87.73g, ČS.1516, dr.hr., dr.rys., pat.
Cesar a Seidan - Hentziho pomník v Budíně 1849 - poprsí císaře zleva, opis / pomník v ozdobném rámu, písmo, Sign., měď 67 mm, H.3755, MZČ.150/8, téměř
Lange - AE medaile na vítězství u Novary 23.3.1849 - poprsí zleva, opis / Victorie na quadrize doleva, opis a nápis, Sign., bronz 64 mm, M.2636, H.3745(Ag)
Fabris - položení základ. kamene Jižní dráhy 1850 - poprsí císaře zleva, opis /slavnostní scéna v Terstu, opis a nápis, Sign., bronz 58 mm, H.3751(Ag), patina
Seidan - AE medaile na zboření vídeňských hradeb 1857 - poprsí zprava, opis/ klečící Vindobona trhá hradby, Sign., 44mm, 32.596g, jako H.3777, MZČ.150/20, rysky
Seidan - AR medaile na otevření Ringstrasse 1857/1865 - poprsí zprava, něm.opis / Vindobona bořící hradby, nápis na hraně, Sign., 44mm, 34.852g, Haus.2235, pat.
Seidan - AE medaile na otevření Ringstrasse 1857/1865 - poprsí zprava, něm.opis / Vindobona bořící hradby, nápis na hraně, Sign., 44mm, 32.554g, Haus.2235, pat.