Tautenhayn - návštěva Božího hrobu v Jeruzalémě 1869 - portrét zprava, opis/ personifikace Víry mezi dvěma anděly, opis a nápis, měď 72mm, 122.907g, H.3806(AR)
Tautenhayn - návštěva Božího hrobu v Jeruzalémě 1869 - portrét zprava, opis/ personifikace Víry, andělé, písmo, Ag 72mm, 122.024g, H.3806, dr.škr., patina R!
Tautenhayn - světová výstava 1873 - DEM VERDIENSTE - portrét zprava, němec. opis / tři alegorické postavy, písmo, Sign., měď 70 mm, Haus.2911, dr.hr., patina
Tautenhayn - světová výstava 1873 - DEM MITARBEITER - portrét zprava, něm. opis / tři alegorické postavy, opis a nápis, Sign., měď 70mm, Haus.2914, krásná pat.
Tautenhayn - světová výstava 1873 - DEM FORTSCHRITTE - portrét zprava, něm.opis/ čtyři alegorické postavy, písmo, Sign., měď 70 mm, Haus.2915, nep.hr., patina
Scharff - světová výstava ve Vídni 1873 - portrét zprava, opis / výstavní pavilón Rotunda, 2-řádkový nápis, Sign., Ag 41mm, 33.855g, dr.hr., rys., patina
Scharff - jubilejní umělecká výstava ve Vídni 1888 - poprsí zprava, opis / alegorie, letopočet na tabulce, opis, Sign., Punc., Ag 36mm, 24.627g, pěkná patina
Scharff - jubilejní umělecká výstava ve Vídni 1888 - poprsí zprava, opis / alegorické postavy, letopočet na tabulce, opis, Sign., Punc., Ag 36mm, 24.770g
Christlbauer - návštěva císaře v Liberci 1.X.1891 - poprsí zprava, německý opis/ 9-řádkový německý nápis, Sign., mosaz 28 mm s původ.ouškem, Haus.726, patina
Jauner - 300 let střeleckého spolku v Opavě 1893 - poprsí císaře zprava, opis / střelec s puškou, znak, opis, Sign., Ag 36mm, 23.971g, nep.hr., dr.rys., pat.
Scharff - klipa společnosti pro výtvarné umění 1898 - poprsí zprava, nápis / sloup, vavřínová ratolest, nápisy, Punc., Ag 16x25 mm, 3.674g, krásná patina
Scharff - jubilejní V.spolk.střelby ve Vídni 1898 - poprsí zprava, nápis / žena vyrývá letopočet do kmene stromu, znak, nápis, Sign., Ag 37mm, 24.973g, patina
Scharff - jubilejní V.spolk.střelby ve Vídni 1898 - poprsí zprava, nápis / znak, puška, terč, dubová ratolest a nápis, Sign., bronz 37mm, 24.492g, skvrna
Hujer - AR medaile na hold Vídně k cís.jubileu 1908 - obyvatelé města zdraví císaře, opis / stoj.Vindobona, opis, Sign., 85mm, cca 230g, nep.hr., vl.rys., patina
Kautsch - AR plaketa dobročinné spol. v Paříži 1908 - poprsí, opis, palm.ratolest a nápis/alegorie a franc. nápis, Sign., patinované stříbro 50x74 mm, 141.831g
Nesign. - medailka na 60 let vlády 1848/1908 - mladé a staré poprsí, koruny, vročení / 8-řádkový nápis ve věnci, mosaz 33 mm s původ. ouškem, nep.hr., patina
Neuberger a Prinz - 100.výročí obrany Tyrol 1909 - poprsí Františka II. a Fr.Josefa zprava, opis / znak a opis, Sign., Punc., Ag 45mm, 39.969g, nep.rysky
Série medailí a plaket mezinár.lovecké výstavy 1910 - Sign. Hofmann, Heida, Schaefer, 6x zlacený bronz, spol.luxusní etue z červené kůže Sign. August Klein
Hofmann - Mezinárodní filatelistická výstava 1911 - replika poštovní známky, dvě postavy, opis / budova, dvě postavy, Sign., Punc., Ag 45mm, 32.684g, hr.,rys.
Nesign. - medaile na spojenectví s Německem (1914) - dvojportrét zprava / bitevní scéna, obě strany bez opisů, patinovaný bronz 50 mm, nep.hr., nep.rysky