Štefunko František, 1903 - 1974
Slovenské národné povstanie (1944) b.l. - Slovakia s praporem, partyzáni, opis / anděl nad padlým hrdinou, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Brno
Anna a Milan Kaniovi - PF 2002 - monogram, dva opisy / orlice, opis, Nesign.(P.Soušek), Ag 31mm, 3.919g
Frýdek-Místek
Sign.KJ - AE medaile pro nové občany b.l. - hlavička dítěte, opis / zámek, dva znaky, opis, patinovaný bronz 50 mm
Hradec Králové
Zdeněk Netrval - nápis PF 2000, opis / trojdílný znak a opis, Nesign., měď 30mm, 19.009g, pouze 50ks R!
Kremnica
Výstava mincí - Ag replika dukátu Karla Roberta 1954 - stojící sv.Ladislav, dvojitý opis / čtyřdílný znak, opis, Nesign., Nepunc., 20mm, 1.942g, exc., patina
Muzeum Kremnica - razící stroje Vulkán 1921/1986 - razící stroje, replika mince 20 Haléřů (1921), nápis/ emblém muzea, opis, Nesign., postříbřený bronz 38 mm
Kutná Hora
Peter - Kutnohorský pamětní groš b.l. (1949) - replika aversu groše Václava II. / znak kutnohorských mincířů, opis, Nesign., Punc., Ag987, 27mm, 4.057g
Praha
Nesign. - odhalení pomníku Josefa Jungmanna 15.5.1878 - pomník, opis/ 6-řádkový nápis, cín 27 mm s původním raženým ouškem, PZ.207, pěkná patina, téměř
Josef Mrštík - PF 2001 (fenik) -jezdec na koni zprava s taseným mečem, hladký kruh / třířádkový nápis, Nesign., Nepunc., pat. Ag 18mm, 1.327g, pouze 30ks R!
Josef Mrštík - PF 2002 (keltský quinar) - koník zleva a loukoťové kolo / třířádkový nápis, Nesign., Nepunc. patinované Ag 17mm, 2.847g, pouze 30ks R!
Josef Mrštík - PF 2003 (střed pražského groše) - korunovaný královský lev / třířádkový nápis, Nesign., Nepunc., patinované Ag 20mm, 3.699g, pouze 30ks R!
Slavia Praha - 120.výročí založení sport.klubu 2012 - fotbalista, emblém, opis / hvězda, vavříny, vročení, opis, Nesign., mědinikl plátovaný stříbrem 39mm, etue
Velvary
Annae Aenri - Tolar z Velvar b.l. - replika aversu tolaru Marie Terezie / městský znak, písmo, Sign., postříbřený bronz 40mm, 39.104g, téměř
Vídeň
Zimbler - Vídeňské cyklistické květinové korso 1897 - bicykl zleva, opis / 7-řádkový německý nápis, Sign., zlacený bronz 31 mm s pův. raženým ouškem, skvrnky
Čechy
Co žebráš? Vezmi si mne celého, Nesign., Nepunc., Ag jednostranný jeton, 17mm, 0.938g, odušeno, patina
Celostátní jednota králíkářů v RČs - Za úspěch b.l. - králík zleva, opis / 4-řádkový nápis, lipové lístky, Nesign., zlacený bronz 39 mm, patina
VIII.Meeting hostinských zaměstnanců - T.S.K.Racek - 1938 - mapa republiky a nápis, Nesign., jednostranný bronz 29 mm s původním letovaným ouškem, dr.rysky
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Španiel - úmrtní medaile 1937 - poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., patinov.bronz 60mm, Fl.55c, Nov1.1.135b, etue
Synek a Vitanovský - 50.výročí vzniku ČSSR 1968 - poprsí zleva, opis / věnec z padesáti lipových lístků a nápis, Nesign., světlý pat.bronz 60mm, Nov1.1.184c