Velká Británie, Victoria, 1837 - 1901
5 Libra 1887, KM.769 (pouze 54.000 ks), 39.897g, dobře opravená stopa po oušku, nep.hr., nep.rysky R!
Libra 1852, KM.736.1, SCBC.3852C (Au917), 7.937g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
Libra 1860, KM.736.1, SCBC.3852D (Au917) - velká nula v letopočtu, 7.948g, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina
Libra 1871 - razidlo reversu s číslem "16", KM.736.2, SCBC.3853B (Au917), 7.931g, nep.hr., vlas.rysky, pěkná patina
Jižní Afrika, I.republika, 1883 - 1902
Libra 1893, KM.10.2 (pouze 62.000 ks), 7.952g, hrany, dr.rysky
Jemen, Ahmad bin Yahya, 1948 - 1962
Gold Riyal, AH.1367 / AH.1378 (= 1958), Y.G17, 30.196g, nep.nedor., nep.hr. RR!
Kanada, Elizabeth II., 1952 -
50 Dolar 2016 - javorový list, KM.nové (Pt999, 1 unce platiny), 31.125g, kapsle
Rakousko - město Vídeň
WIM - Vídeňské veletrhy - 50 let trvání 1921/1971 - emblém a 4-řádkový nápis / 4-řádkový nápis, Nesign., Au585, 20mm, 4.989g, nep.rysky, patina
Makedonie, Akantos, 480 - 465 př.Kr.
AR Tetradrachma, Lev bojující s býkem / quadratum incusum s opisem, podobný jako SG.1362, 17.105g, zkušební zásek
Thrakia, Maroneia, 385 - 360 př.Kr.
AR Didrachma, Kůň zleva / keř vinné révy, nápis do čtverce, podobný jako SG.1631, 10.496g, rysky, patina
Aitolie, Aitólská liga, 279 - 168 př.Kr.
AR Statér, Hlava mladého muže zprava, monogram / nahý bojovník s kopím a štítem, monogram, nápis, SG.2318, SNG.Cop.5, 10.311g, nedor., pěkná patina R!
Aigina, ostrov v Egejském moři, cca 404 - 340 př.Kr.
AR Tetradrachma klasického období - želva s krunýřem ze segmentů / quadratum incusum, SG.2603, BMC.11.165, 11.974g, pěkná patina R!
Ionia, Ephesos, konec 6.stol. př.Kr.
AR Tetartemorion, včela / quadratum incusum, podobný jako SG.3517, 0.021g, exc., nedor., pěkná patina R!
Ionia, Ephesos, pozdější 5.století př.Kr.
AR Tetartemorion, včela / incusum, hlava orla, monogram, SG.neuvádí, SNG.Cop.211, 0.175g, mírně kor., patina R!
Ionia, Ephesos, 390 - 330 př.Kr.
AR Diobol, včela a monogram / dvě hlavy jelenů proti sobě, monogramy, SG.4375, 0.952g, mírně exc., nep.nedor., tmavá patina R!
Ionia, Ephesos, 202 - 133 př.Kr.
AE 17 mm, Včela a monogram "E-F" / jelen zprava, toulec a nápis, podobný jako SG.4411, BMC.62.138-var.
AE 14mm, včela a monogram ve věnci / jelen zprava před palmou, nápis, podobný jako SG.4411, exc., pat.
L.Cupiennus, 147 př.Kr.
AR Denár, Hlava Romy zprava, značka "X" / Dioscuriové na koních doprava, náp."L.CVP.ROMA.", Crawford.218/1, Seaby.Cupiennia,1, Alb.866, nedor., patina
Cn.Gellius, 138 př.Kr.
AR Denár, Hlava Romy zprava ve věnci, značka "X"/ Mars a Nerio na quadrize doprava, náp."CN.GEL.ROMA.", Crawford.232/1, Seaby.Gellia.1, Alb.892, exc., patina
M.Marcius Mn.f., 134 př.Kr.
AR Denár, Hlava Romy, modius, zn."X." / Victoria na bize doprava, dva obilné klasy, nápis "M.MARC.ROMA.", Crawford.245/1, Seaby.Marcia.8, Alb.940, patina