Vladislav II. (1471-1516) Bílý peníz dvoustranný, Cast. A/a, Chaurova zn., dvojráz
Vladislav II. (1471-1516) Pražský groš
-2/2-
Ludvík I. (1516-1526) Černý peníz - haléř, Nech. 0
-1/-
Ludvík I. (1516-1526) Malý peníz RP b.l., Sm. 59
Ludvík I. (1516-1526) Bílý peníz, Sm. 1
Ludvík I. (1516-1526) Bílý peníz, Sm. 3, nep. ned.
Osvětim Haléř b.l., XV.století, Kop. 8662
Vratislav Haléř b.l., SJS 7/5, SJ 67/27, 2 ks
Zhořelec - město (2.pol. 15.stol.) Městský peníz, Rad. 15
Krnov - Johann Georg (1607-1623) 3 krejcar 1610, nedoražen
Krnov - Johann Georg (1607-1623) 3 krejcar 1620 CP
Opava - Karel Liechtenstein (1614-1627) 3 krejcar 1615 BH, SJS 17/10, dr. okr.
Lehnice - Břeh - Georg (1639-1664) XV krejcar 1664, SJS 390/138
-2/2
Lehnice - Břeh - Ludwig (1653-1663) XV krejcar 1661, SJS 405/144, okraj
O l o m o u c
Leopold Vilém (1637-1662) XV krejcar 1662, SV 138
Karel II. Liechtenstein (1664-1695) 3 krejcar 1669, SV 322
Karel II. Liechtenstein (1664-1695) VI krejcar 1674, SV 342
Karel II. Liechtenstein (1664-1695) XV krejcar 1694, špice, SV 389
Karel III. Lotrinský (1695-1711) VI krejcar 1709, SV 548