ČNS Ostrava
VII. Numismatické dny Slezska a severovýchodní Moravy, bronz, 30 mm, 12,6 g. M. Holek, KS Olomouc, Šupmerk 1963. A30/1
-0/0-
VII. Numismatické dny Slezska a severovýchodní Moravy, bronz postř., 30 mm, 12,9 g. M. Holek, KS Olomouc, Šupmerk 1963. A30/1A Raženo 10 ks.
ČNS Pardubice
600 let povýšení Pardubic na město, 1340-1940, bronz tm. patin., 50 mm, tl. 3,4 mm, 49,1 g. F. Vítek, B. Jarý, ražebna Jarý Pardubice. A31/1 F-M uvádí nejnižší hmotnost 67,5 g.
600 let povýšení Pardubic na město, 1340-1940, Al, 50 mm, tl. 5 mm, 26,1 g. F. Vítek, B. Jarý, ražebna Jarý Pardubice. A31/1F Raženo cca 20 ks.
600 let povýšení Pardubic na město, 1340-1940, Cu, 50 mm, tl. 4,3 mm, 69 g. F. Vítek, B. Jarý, ražebna Jarý Pardubice. A31/- B.K, F-M neuvádí.
I. sjezd numismatiků východních Čech 1957, Ag .900, 22 mm, 3,9 g, bez puncu. B. Jarý, SMK 1958. A31/4A
I. sjezd numismatiků východních Čech 1957, bronz postř., 22,4 mm, 3,8 g. B. Jarý, SMK 1958. A31/4- B-K, F-M neznají. V dolní části je střížek částečně rozpůlený.
25 let pobočky, 1954-1979, Ag .900, 42 mm, 25,2 g, 3 puncy na R. D. Zahradník, SMK 1979. A31/5
25 let pobočky, 1954-1979, bronz postř., 42 mm, 26,8 g. D. Zahradník, SMK 1981 (!), na rubu zn. METAL. A31/5A
25 let pobočky, 1954-1979, bronz, 42,5 mm, 25,6 g. D. Zahradník, SMK 1981 (?). Technologický odražek. A31/5-
25 let pobočky, 1954-1979, líc A31/5, rub: Jáchymovský tolar s titulem Ludvíka I. z r. 1520. bronz lesklý, 42 mm, 21,5 g. Nesig, SMK. B15 úmyslný podvrh
0/1
25 let pobočky, 1954-1979, líc A31/5, rub: Jáchymovský tolar s titulem Ludvíka I. z r. 1520. bronz pat., 42,5 mm, 27 g. Nesig, SMK. B15A úmyslný podvrh
30 let pobočky, 1954-1984, bronz postř., 50 mm, 61,5 g. T. R. Dušek, SMK 1984. A31/6
50 let pobočky 1954-2004, Ag .925, 35 mm, 18,1 g, punc na R. Sign. LN, SMK. A31/-
50 let pobočky 1954-2004, bronz, 34 mm, 15,6 g. Sign. LN, SMK. A31/-
Jan z Pernštejna. B. Jarý, SMK, 1948. Bronz, 40 mm 30,06 g. A31/3
Jan z Pernštejna. B. Jarý, SMK, 1948. Ag .900, patin. na starostříbro, 40 mm 36,24 g, punc na hraně. A31/3A
ČNS Plzeň
1000 Staré Plzně 976-1976, Ag .900, 27 mm, 5,4 g, 3 puncy na L. Z. Kolářský, SMK 1976. A32/5
1000 Staré Plzně 976-1976, MS, 27 mm, 4,3 g. Z. Kolářský, SMK 1976. A32/5A Technologický odražek, raženo 5 ks.
1000 Staré Plzně 976-1976, bronz pozlac, 27 mm, 4,4 g. Z. Kolářský, SMK 1976. A32/5B Technologický odražek, raženo cca 5 ks.