3 rubl (1917). PS-475a
-1
Holandská Indie. 50 gulden 1943, s. GVA. Pick-116a
Jižní Afrika. 20 rand (1999). Pick-124b
N
Portugalská Indie. 50 rupií 1943. Pick-38, perf. 2x otvor 20 mm
3+
USA - Konfederace. 100 dollar 1862. Pick-43b
USA. 1 dollar 1869. Pick-144 RR
2
Ostatní. Zkušební bankovky 10 Ecu, TEST DIE ONE 2 ks 3 ks
0 až N
Zkušební bankovky De La Rue 3 ks
ČNS, ústředí. Karel IV. b.l. (1978). Sedící císař na trůnu, data, opis / iniciála K mezi zemskými znaky, gotické ozdoby, opis. Sign. Knobloch. Ag 0.750 40 mm. FM-A1/14A. n. hry
Národní divadlo 1883 - 1983. Budova divadla, před ní schémat. tváře, opis, data / vedle opony nápisy. Sign. Vitanovský. Bronz postř. 40 mm. FM-A1/23
40. výr. osvobození 1985. Ve věnci z květů sedící žena s dítětem, opis / kytice šeříku, na stuhách nápisy. Sign. Uchytilová, Kozák. Bronz 60 mm. FM-A1/25
ČNS, pob. Medaile Brno. IV. Československo-polská numismatická konference, Krnov 1986. Dukát Jiřího Bedřicha z r. 1557, okolo něj opis, puncy v rozích. Sign. JČ (Černý). Měď jednostr. 42 x 42 mm, etue. FM-A6/12
ČNS, pob. Česká Lípa. Albrecht z Valdštejna, 380. výr. úmrtí 2014. Portrét, opis / znak vévody, opis a letopočet. Nesign. Ag 0.999 (29,32 g) 38,3 mm, čísl. (č. 049). FM-nové, raženo 60 ks
Albrecht z Valdštejna, 380. výr. úmrtí 2014. Portrét, opis / znak vévody, opis a letopočet. Nesign. Měď 38,3 mm. FM-nové, raženo 100 ks
Albrecht z Valdštejna, 380. výr. úmrtí 2014. Portrét, opis / znak vévody, opis a letopočet. Nesign. Cín 38,3 mm. FM-nové, raženo 7 ks RR
ČNS, pob. Hradec Králové. Nález denárů v Hradci Králové 1970 - 1980. Denár, opis / erb s písm. G, opis. Autor M. Polívka. Ag 0.900 hranáč 25x25 mm, reklamní lístek (certifikát). FoukalHK-A.04.a, FM-A14/4
25 let pobočky 1981. Poprsí F. A. Šporka, znak, opis / budova zámku v Kuksu, opis. Autor Knobloch. Měď 42 mm. FoukalHK-A.05.c, FM-A14/5A, raženo 100 ks
0/0 z LR
25 let pobočky 1981. Poprsí F. A. Šporka, znak, opis / budova zámku v Kuksu, opis. Autor Knobloch. Bronz postř. 42 mm (29,03 g). FoukalHK-A.05.e, FM-A14/5
LR
Otto Gutfreund. Portrét, opis / sousoší "Babička s dětmi", opis s let. 1989. Sign. Tlustoš. Bronz 50 mm. FoukalHK-A.14.a, FM-A14/14A, raženo 100 ks
50. výročí pobočky 1956 - 2006. Český lev s písmenem G nad znakem, opis / jména zakládajících a čestných členů pobočky, schemat. věnec ve tvaru G, opis ZASLOUŽILI SE O KRÁLOVÉHRADECKOU NUMISMATIKU. Sign. Paitnerová. Tombak lesklý 45 mm. FoukalHK-A.26.b, FM-nové, raženo 80 ks