Údobí let 1990 - 1993
50 Kčs 1990 - svatá Anežka - bez signatury v aversu, 6.849g, patina, kapsle R!
10 Kčs 1990 - TGM, Sign.MR, var.a (bez tečky, svislé stojny písmene M, výška písmen cca 0.8mm), 7.935g, pěkná patina, téměř R!
10 Kčs 1990 - TGM, Sign.MR, var.b (bez tečky, šikmé stojny písmene M, výška písmen cca 0.8mm), 7.854g, pěkná patina, téměř R!
Údobí let 1960 - 1990
Jednostranné mosazné odražky dukátů 1978 - Karel IV. - číslované (č.82), mírně poškozená původní etue 8ks
Česká republika, 1993 -
500 Kč 2012 - 100 let narození Jiřího Trnky, KM.131 (Ag925, 25.0g, 12.100ks), kapsle, etue
500 Kč 2013 - 100 let naroz. Beno Blachuta, KM.140 (Ag900, 25.0g, 13.900ks), kapsle, etue, karta
500 Kč 2015 - 250 let narození Václava Tháma (Ag925, 25.0g, 8.400ks), kapsle, etue, karta
200 Kč 1996 - 200 let naroz. Jeana Gasparda Deburaua, KM.24 (Ag900, 13.0g, 2.000 ks), kapsle, etue, karta
200 Kč 2000 - Mezinárodní měnový fond, KM.49 (Ag900, 13.0g, 5000 ks), kapsle, karta
200 Kč 2000 - Počátek nového tisíciletí 2001, KM.50 (Ag900, 13.0g, 3.500 ks), nep.skvrnka, kapsle, karta
200 Kč 2002 - vznik Eura, KM.54 (Ag900, 13.0g, 4.000ks), kapsle, karta
200 Kč 2008 - 100 let Českého svazu ledního hokeje, KM.102 (Ag900, 13.0g, 15.100ks), kapsle
200 Kč 2011 - 200 let Pražské konzervatoře, KM.119 (Ag900, 13.0g, 11.500ks), kapsle
200 Kč 2011 - 100 let letu Jana Kašpara, KM.120 (Ag900, 13.0g, 11.600ks), kapsle
200 Kč 2016 - 125 let Zemské jubilejní výstavy (Ag925, 13.0g, 9.600ks), kapsle, etue, karta
Sada oběhových mincí v původní etui - ročník 2000, 10 Haléřů - 50 Korun, navíc 10 Koruna a 20 Koruna k mileniu, průvodní text 11ks
Rakousko, František II., 1792 - 1835
1 Gulden 1800, Ri.30, Pick.A29
2-
2 Gulden 1800, Ri.31, Pick.A30
3
5 Gulden 1800, Ri.32, Pick.A31a
2
10 Gulden 1800, Ri.33, Pick.A32a