ČNS Příbor
VII. numismatické dny Slezska a severovýchodní Moravy, 1962. Bronz, 31 mm, 11,36 g. K. Špánek, H. Šlosar, UŘ Praha. A34/1
VII. numismatické dny Slezska a severovýchodní Moravy, 1962. K. Špánek, H. Šlosar, UŘ Praha. Ag .900, pat. na starostříbro, 31 mm, 12,3 g, 3 puncy na R. Raženo 20 ks. A34/1A
ČNS Příbram
100. výročí dosažení kolmé hloubky 1000 m, 1875-1975, Ag .900, 29 mm, 12,4 g. A. Peter, J. Čáka, SMK 1975. Etue s plombou. A35/1A Na L v opise patina.
100. výročí dosažení kolmé hloubky 1000 m, 1875-1975, bronz postř., 29 mm, 12,3 g. A. Peter, J. Čáka, SMK 1975. A35/1B
100. výročí dosažení kolmé hloubky 1000 m, 1875-1975, bronz, 29 mm, 10,3 g. A. Peter, J. Čáka, SMK 1975. A35/1C Raženo 15 ks. 2 skvrky.
10 let pobočky 1966-1976, bronz postř., 36 mm, 20.9 g. A. Peter, SMK 1976. A35/2B Raženo 15 ks.
400 let povýšení Příbrami na královské horní město, bronz postř., 35 mm, 16,3 g. Peter, J. Čáka, SMK 1979. A35/3A
400 let povýšení Příbrami na královské horní město, bronz postř., pat. na starostříbro, 35 mm, 16,4 g. A. Peter, J. Čáka, SMK 1979. A35/-
100. výročí obnovení dolování stříbra v Kutné Hoře, Ag .900, 36 mm, 25,9 g, 3 puncy na L. M. Vitanovský, SMK 1987. A35/7
ČNS pobočka Příbram. 50 Kč, vstupenka na 46. aukci 4.11.2000. Na R kladivo a mlátek, opis K. K. KAUFBEREITUNGS=INSPECTION. Zlatý tombak, 27 mm
35 let pobočky 1966-2001. Lumír Češka. Cu, 50 mm, 65,9 g. Sign. JČ a KM, SMK 2001. A35/- Lakovaná.
Příbramské spolky a sdružení v jubilejním roce 2000. Na R loga 21 spolků a sdružení. Bronz, 90 mm, tl. 6 mm. Sign. JČ, SMK 2000. Zajímavá.
Příbram. 400 výročí povýšení Příbrami na královské horní město. A. Peter. Ag .900, 35 mm, 18,1 mm. Punc. Nep. var. v opisu. Etue zapečetěná. B+K 34/3
ČNS Teplice
15 let pobočky 1951-1966, porcelán zelený, 56 x 56 mm, 29,9 g. S. Kukrál, výroba Keramické závody Duchcov 1966. A38/1
25 let pobočky 1951-1976, Cu, 32 mm, 20,8 g. L. Kňourek, J. Urban, VD KOVOL Děčín 1976. A38/2
25 let pobočky 1951-1976, Ni, 32 mm, 21,1 g. L. Kňourek, J. Urban, VD KOVOL Děčín 1976. A38/2A
25 let pobočky 1951-1976, Ag .1000, 32 mm, 16,6 g, bez punců. L. Kňourek, J. Urban, VD KOVOL Děčín 1976. A38/2B Raženo 22 ks.
40 let pobočky 1951-1991, Sn, hranáč 43,5 x 43,5 mm, 52,4 g. L. Kňourek, ražba Fr. Kolouch 1991. A38/5
50 let pobočky 1951-2001, Ag .925, pat. n a starostříbro, 40 mm, 41,4 g, 3 puncy. Vitanovský, SMK 2001. Č. 7. Exluzivní etue. A38/-
50 let pobočky 1951-2001, Ni, patinovaný na starostříbro, 40 mm, 33,2 g. Vitanovský, SMK 2001. Č. 7. Exluzivní etue. A38/-