num
Pardubice, Aureus s.r.o. Uprostřed portrét císaře Nera na minci, vpravo let. 1993-2000 / kostel. Litá kompozice, 50 mm, 61,8 g. Sign. SP, ražebna neznámá.
SNS
V. československo-polská numismatická konferencia Svit 1988. Bronz pat., lak., 39 mm, 26,4 g. A. Peter, SMK 1988. B12
Ustavujúci zjazd Slovenskej numismatickej spoločnosti, Bratislava 1970, Bronz pat., 71 mm, 157,76 g. A. Peter, SMK 1970. MI I/1. Autorský odražek.
10. výročí SNS, 1970-1980. Autor: Cvengr. Bronz pat. na starostříbro, 68 mm 135,68 g. MI I/3
20. výročí SNS, 1970-1990. Autor: Kožuch. Bronz tm. pat., 75 mm 212 g. MI I/10
SNS Bratislava
Založení klubu 2.XII.1980. Tombak postř, pat. na starostříbro, 69,5 mm, 154,5 g. Košťál, SMK 1980. III/3
Založení klubu 2.XII.1980. Tombak pat., 69,5 mm, 156,5 g. Košťál, SMK 1980. III/3a
40 rokov organizácie bratislavských numizmatikov 1934-1974. Na R Bratislavský hrad. Znač. C H. Bronz pat., 50 mm, 63,16 g. II/1
550. výročie udelenia mincových práv mestu Bratislave 1430-1980. A. Peter. Bronz pat., 79,5 mm, 195,84 g. II/2
550. výročie udelenia mincovných privilegií Bratislave 1430-1980. Špánek '79. Bronz tm. pat., 80,5 mm, 300,1 g.
550. výročie udelenia mincovných privilegií Bratislave 1430-1980. Špánek '79. Bronz postř., 80,5 mm, 284,5 g. Autorský odražek.
50. výročie organizovanej numizmatiky v Bratislave 1934-1984. Bronz patin., 70 x 65 mm, 195,98 g. MI II/5
SNS Košice
15. výročí založení pob. 1967-1982, tombak postř., pat. na starostříbro, 70 mm, 149,6 g. Sign. cv, SMK 1982. III/2
15. výročí založení pob. 1967-1982, tombak pat., 70 mm, 149,7 g. Sign. cv, SMK 1982. III/2a
Košice 1967-1976 (10. rok pobočky). Zn. A: P. (Andrej Peter). Bronz patin. 70 mm, 147,24 g
25 rokov pobočky Košice 1967-1992 a storočnica korunovej meny. Na hraně VIRIBUS UNITIS. Bronz pat., 70 mm, 124,38 g.
25 rokov pobočky Košice 1967-1992 a storočnica korunovej meny. Na hraně VIRIBUS UNITIS. Cu, 70 mm, 147,46 g. lakováno
20. výročie pobočky Košice 1967-1987. Bronz, 70 mm, 191,01 g
650 rokov Smolnickej mincovne, Smolník. Groš / pohled na město. Bronz, 70 mm, 189,04 g, 3 puncy.
650 rokov Smolnickej mincovne, Smolník. Groš Karla Roberta, panovník sedící / znak rodu. Ag .925, 27 mm, 9,5 g.