USA
1/4 Dolar 2007 P - Montana, 2009 D - Puerto Rico, nep.hr., nep.rysky 2ks
Čína - d.Pej Sung, epocha Juan-jou, 1086 - 1094
Tchung-pao v písmu čchao, K.24/13, Sch.567, patina
-2/2-
Čína - lidová demokratická republika, 1949 -
5 Yuan 1992 - Marco Polo, Y.393 (Ag900, 15.00g, pouze 12.000 ks), patina, kapsle
Hong Kong, Elizabeth II., 1952 -
10 Cent 1983, KM.49, dr.hr., dr.rysky, skvrnky, patina
Korejská lidově demokratická republika
500 Won 1989 - Amerigo Vespucci, KM.37 (Ag999, 27.0g), kapsle
Turecko, Abdul Hamid II., 1876 - 1909
10 Para AH.1293, rok vlády 26 (= 1901), KM.744, krajový střížek, nedor., patina
Austrálie, Elizabeth II., 1952 -
5 Dolar 2000 - LOH Sydney - hlavy, lodě, emblém her, KM.380 (Ag999, 31.63g), kapsle
Cookovy ostrovy, Elizabeth II., 1952 -
50 Dolar 1990 Ag - ochrana přírody - nosorožec, KM.55 (Ag925, 19.40g, 25.000 ks), kapsle
50 Dolar 1990 Ag - ochrana přírody - šimpanz, KM.59 (Ag925, 19.40g, 25.000ks), kapsle
50 Dolar 1996 - ochrana přírody - gepard, KM.269 (Ag925, 31.47g), kapsle
Niue
10 Dolar 1992 - loď Resolution, KM.78 (Ag925, 31.47g, pouze 15.000 ks), kapsle
Palau
5 Dolar 2013 - čínský kalendář - rok hada, KM.neuv., (Ag925, 31.00g, částečně zlaceno)
Papua Nová Guinea
10 Kina 1975 FM - letící rajka, KM.8a (Ag925, 41.60g), skvrnky (otisky prstů ?)
ČSR - Poukázky pro osvobozené území, 1944 - 1945
20 Koruna 1944, série BB, BHK.58a1 "neperf."
3
Československo - státovky londýnské emise
1000 Koruna b.l.(1945), série BC, BHK.76 "neperf."
3+
1000 Koruna b.l.(1945), série BE, BHK.76 "neperf."
Československo - bankovky a státovky 1945 - 1953
1000 Koruna 1945, série 18A, BHK.78a "neperf."
2-
1000 Koruna 1945, série 21A, BHK.78a "neperf."
Česká republika, 1992 -
50 Koruna 1994, série B13, BHK.CZ11 "neperf."
N
50 Koruna 1994, série B32, BHK.CZ11 "neperf."
0+