Česká numismatická společnost pobočka v Jihlavě 1969-1984/Pragens Grossi.Jihlava. Harcuba.Bz 64.BK 18/2
Česká numismatická společnost ČNS pobočka v Jihlavě/Klenot evropského stavitelství románská bazilika v Třebíči.sign.Kozák 1987.Tk 55. FM 18/4
ČNS Kroměříž Povodně na Moravě 1.výročí 7.7.1998.Oppl.Ag 900/1100 50 mm 42 g. Etue , certifikát
PROOF
ČNS Pardubice 25 let pobočky 1954 1979/Mone No Comitatvs Glasensis 1542. CuAg 41.FM 31/5A
Česká numismatická společnost pobočka v Příbrami 1966-1976/760 let Horního města Příbrami 1210 1976. Peter. Ag 36,2 mm 23,4 g. FM 35/2A
Pobočka České numismatické společnosti Příbram 35 let 1966-2001/Lumír Češka 1925-1998 Čestný člen České numismatické společnosti. První předseda pobočky v Příbrami 1966-1996. Cu 50 mm
Vicenivm Numismaticvs ČNS Tábor 1980/Joa.Hus.Credo Vnam Esse Eccles.Sanct.catol. Ag 42 mm. 28 g. FM 37/2
50 Marek přátelům 1931-1981/ČSSR Hradec Králové. Bílý porcelán zlacený 26,25 mm
Antonín Prokop numismatik 1870-1946.Špánek.Bz 35
Kroužek členů Numismatické společnosti Jablonec n.N.Silon.Kováč.Plast 38
Světová výstava psů Brno 1965.sign.J,Kavan Royal Dux.zel.porc.65
Grand Prix ČSSR Brno 1977 I.F. černý kov 72*81,stuha
0/-/0
Spolek okrašlovací a zahrádkářů v Čelákovicích/Pro krásu domova.Cu 39
Congressus Studiosorum Orbis Terrarum Pragae MCMXLV 17.XI.1939 1945/Sigillim Universitatis Scolarivs Studii Pragensis.Zelená keramika 115,etue
Národní výbor Hlavního města Prahy/Za práci ve volebním období 1971-1976.
Mistrovství světa v ledním hokeji Praha – Ostrava 24.4. – 9.5.2004/Sazka arena IIHF. World Championship in ice Hockey.Charvát.Ag 25, 7 g.Cert.
Rudolf II. a Praha 1997/Rudolphus II. Rom:Imp:Avg: Dostál. Mz 50,4.Etue, certif.
Ionannes Paulus II. Pontifex Maximus/Praha-Bratislava-Velehrad 21-22.4.1990. Sign.Redos.CuAg 40
Hospodářská a průmyslová výstava v Přerově 1883/Za zásluhy.Kříž.Cu 41
Zur erinnerung an die eilthausendjährige Jubelfeier 1862/Entdeckung der heilquellen zu Teplitz 762. Loos. Mz 27,56. O.