Entdeckung des Heilquellen zu Teplitz 762/Zur erinnerung an die elf Hundertjährige Jubelfeier 1862.Sign.Loos. Sn 50,44. 51,4 g
-0/-0
Gewerbe und Industrie Austellung in Teplitz 1879.Leisek,CuAg 60, 73,85 g
dtto CuAu
„St.Hubertus“ Allgemeiner Deutscher Jagdschutz u.Hundezuch Verband in Tschechosl. Staate/Z.V.Meistsch.Tepl.1929 I.Pr. Bz 51,60. 44,60 g. Dr.šk.v R
-0/1
Teplice XXIII.M.K.P. 1962. Bílý porc.58 mm
Automobilová soutěž 72 Automotoklub Svazarmu ČSR Teplice/Prior Teplice.Sádra 95
X.ročník Memoriálu M.Berana aj.Adama kynologie 1961-1971,Kukrál.zel.porc.63*63
Komerční banka a.s.,Regionální muzeum v Teplicích.Okresní úřad Teplice 2000/ Zámecké náměstí.Magdíková.Tk 60
Slavnostní zahájení 846 lázeňské sezony 26.-28.5.2000/Lázně Teplice sv.Jan Křitel.Mz 30 0/0
50 VÚ 5615/1918 1968 Terezín. Návrh 5úhelníkové lité medaile k 50 výročí založení Vojenských opraven dělostřř.materiálu.dvoudílná zink.nýtovaná 70*70
Tk 40 mm.Karel Zeman 2008
Tk 50 mm.Karel Zeman 205.Raženo 30 ks
Výstava ovoce a hospodář.plodin okresu Velvarského 18-25.9.1904/Zásluze.Šmakal Praha.Cz 45
Andenken an die Vermälung Ihrer K.K.Hoheiten 10.5.1881/Památka na sňatek Jejich Cís.Král.Výsosti.Sn 30. M.o.
1830 Franciscvs-Josephvs-I-Imperator-Et-Rex 1910/Vzpomínka na jubileum 80.letých narozenin. Železárny v Komárově. Litina zlacená 66,50 mm,
Franc.Ios.I.D.G.Austriae Imperator Hungariae Rex./Státní cena za chov koní.Cu 40
-0/0
Franc.Ios.I.D.G.Austriae Imperator Hungariae Rex/Staatspreis für Pfwerdezucht. Státní cena za chov koní.Tautenhayn.Ag 39 17,8 g.M.o.
Franciscus Iosephus I.F¨D.G,Austriae Imperator/Náhrada státu ua hospodářské zásluhy.
Edvard Beneš 1884 1948/Československý a evropský politik.Vitanovský 1994.Tk 60
Maria Curie Sklodowska In Ruderibus Vallis Iachimcae Elementum Radii Repperit/Primal Orbis Tarrarum Ovae radio Vallisio Chemica Orico Atomorvm Saecli MCMLXVII Sign.Kuneš.Tk 50