František Josef Gerstner 1756-1832-150 let konezpřežní železnice České Budějovice Linec 1828 1978. Sign.A.M, Tk 60 mm 88 g.Etue
President Kl.Gottwald/Za vzornou práci Oddělení dráhy Sokolov.Bz 51*60*52*10.etue
Alois Jirásek.Mánes svým členům na rok MCMXVIII.Španiel.Zn 60 .n.skvr.
Jan Kupecký/Mobvet et Caelestia Qvondam Corda Dolor Pictor Eximiuus MDCLXVII MCMLXVII.Knobloch-Bz 40
TGM 85 narozeniny 1935.Španiel. Ag 32 mm. N 01.100b.Patina
František Palacký 1798 1898/Vzpomínka stých narozenin Františka Palackého 14.5. 1898.Sn 34 O.
Fraňa Šrámek 1877-1952.V.Housa.Bz 50.etue
Sochař Franta Úprka/Sdružení výtvarných umělců moravských svým členům 1932. Sig.Pelikán.Bz 50
PhDr Václav Vojtíšek řád.prof.Karlovy University a archivář Hl.M.Prahy/Práce má býti posvěcena ideály,pevnou vůlí,odhodlaností.Beutler.Bz 65
Jan Welzl 1868-1948.Karel Zeman,K.Z.157.Ag 999 50 mm, 42 g. Ražba 70 ks
PROOF
25 jahre Deutscher Schulverein 1880-1905/Nur in der einen Kraft Rumt das simkksal der Nation. Bz 60, hry.
Československý hockeyový svaz ČSR V upomínku na Mistrovství Evropy v hockeyi kanadském r.1925.6hranná plaketa 60*80 bronz.etue
0/-
Československý Orel zásluze 929-1929/Víra Vlast Síla.sign.Vošmik.Bz 70
-0/-0
S.B.B. 1931.V upomínku na tenisový turnaj.Bz 42*60,Etue
ČSSTA (Českoslvenský svaz těžké atletiky) Rakousko-Československo 1932. Bz 43*60
Jezdecká společnost.Zemské jezdecké závody 16.17.5.1937.II.cena v soutěži ve skoku „S“ o putovní cenu.Bz 40 mm,etue
Národní letecká sbírka 1946.Odznaky letců ČSR,Rudé armády,RAF.Porcelán 37*48 v kov.rámečcích.3 ks.etue
Připraven k obraně.Svaz pro spoluráci s armádou.Sokolovský pretek brannej zdatnosti 1953.Bz zlac.kvězda 83*70,etue
Pamětní medaile 50 let ČsČK. Bílý porcelán 105 mm
70 Československého fotbali.Československá fotbalový svaz.Cu 50. Smalt.odznak.Etue