Odznaky
Znojmo 1946 - 25 let Sokolské hudby, Nesign., mosazný plech 25x45 mm se zavíracím špendlíkem
Orelské medaile a odznaky
Členský odznak b.l., Nesign., částečně smaltovaný bronz 37x28 mm se zavíracím špendlíkem
Pivní známky
Blatná - velkostatek - 1 L. (litr), mosaz 22 mm, skvrny, patina
Forestdirection Dianaberg / král s pohárem, Nesign., mosaz 20 mm, nep.hr., skvrnky, patina
Hurt F. - 1/2 L. (litru piva) - čísl.327, zinek 20mm, patina
Sokolské medaile, medailky a odznaky - regionální
Liberec 1921 - krajský slet 14.VIII., nečitelná signatura, měděný plech 34x50 mm se zavíracím špendlíkem a stužkou
Vídeň 1880 - otevření střelnice - znak, dubové ratol. a opis / terč, pušky věnec a opis, Nesign., nikl (?) 28 mm s pův. raž. ouškem, Haus.5108, dr.hr., rysky
Pfingsten-Neulengbach 1926 - juniorské střelby, Nesign., mosazný plech 28x35 mm se zavír. špendlíkem
Účelové známky a nouzovky českých zemí
Úpice - konsumní spolek Svornost - 2 Haléř b.l. - měď 20mm, dr.hr., pěkná patina
Účelové známky a nouzovky Rakousko-Uherska
C.K.Severozápadní dráha - potravinový sklad - 1 Haléř b.l., mosaz 18x18 mm, pěkná patina
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Tuřany 1897 - 25 let trvání spolku 26.9., Nesign., zlacená mosaz 31 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.50, nep.rysky, téměř
Jubilejní kříž 1908 - pro civilní osoby, Marko.403a, VM.37b, původní červená trojúhelníková stuha
1/1/2
Bronzová medaile za statečnost, Marko.232(e), VM1.5-XI-C, Nesign., náhradní kov (zinek), bez stuhy a závěsného kruhu
Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364a, VM1.28a, Sign., číslice 2 dole rovná, hr., dr.rysky, dr.vada razidla v reversu, nepůvodní stuha
2/2/1
Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396a, VM1.32a, koroze, tmavá patina, původní stuha
Jubilejní občanská pamětní medaile 1898, Marko.397b, VM1.33-A, původní zlacení, patina, nepůvodní stuha
Neoficiál.pam.medaile 2012 - Slavnost městských střelců v Brně, Nesign., postříbřený litý bronz 30 mm se závěsem a červenou trojúhelníkovou stuhou
Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Karlův vojenský kříž, Marko.419a, VM2.18, Nesign., bez závěsného kruhu a stuhy
Karlův vojenský kříž, Marko.419a, VM2.18, Sign. nečitelná, pěkná patina, původní stuha
Bronzová medaile za statečnost, Marko.236a, VM1.5-XII-E, Sign.Kautsch, dr.hr., pat., nepův.stuha