Itálie-Benátky, Pascal Cicogna, 1585 - 1595
Dukát (Zecchino) b.l., Fr.1270
Itálie-Benátky, Francesco Morosini, 1688 - 1694
Dukát (Zecchino) b.l., Fr.1347
Itálie-Benátky, Lodovico Manin, 1789 - 1797
Dukát (Zecchino) b.l., Cr.140, Fr.1445
Nizozemí - Západní Friesland
Dukát 1596, stojící panovník / znak se lvy, pod. Fr.105, pod. KM.8
Rusko - SSSR, 1923 - 1991
10 Rubl 1976 - Červoněc, KM.85
Španělsko, Carlos III., 1759 - 1788
2 Escudos 1781 M-PJ, Madrid, KM.417.1, Cr.53.1, Fr.141_R!
Španělsko, Carlos IV., 1788 - 1808
Escudo 1792 M-MF, Madrid, KM.434, Cr.73, Fr.151
2 Escudos 1807 M-AI, Madrid, KM.74.1, Cr.74.1, Fr.149_R! tém.
Španělsko, Isabela II., 1833 - 1868
100 Real 1855, minc.zn. 8hranná hvězda - Sevilla, KM.B23.3, Fr.181 _R! tém.
Španělsko, Alfonso XII., 1874 - 1885
25 Peseta 1883 M.S.-.M., KM.A78_tém.
USA
10 Dolar 1882 - hlava Liberty, Y.59_tém.
10 Dolar 1893 - hlava Liberty, Y.59
10 Dolar 1932 - hlava mladého indiána, Y.61_tém.
2 1/2 Dolar 1852 - hlava Liberty, Y.52_tém.
Východní Keltové, 3.-1.století př.Kr.
AR Tetradrachma - typ Audoleon / Vogelreiter, Vousatá hlava zprava / jezdec na koni zprava s letícím ptákem 21 mm, 13,26 g, Kost.723, Göbl.429/1_R!
Makedonie, Neapolis, 411 - 348 př.Kr.
AR Hemidrachma, Hlava Gorgony čelně / hlava zprava SGI.1417, 12 mm, 1.9 g
Attika, Atény, 449 - 413 př.Kr.
AR Tetradrachma, Hlava Atény doprava / sova pod vavřínovými větvičkami, SG.2526, 17.2 g_zkuš.zásek v rev. R!
Pamphylia, Side, 2.-1.stol. př.Kr.
AR Tetradrachma, hlava Atheny zprava / letící Nike SGI.5436, 16,10 g_R!
Anonym, 225 - 212 př.Kr.
AE As, hlava Januse zprava / příď lodi zprava ROMA Crawford.41/11_R!
L.Piso Frugi, 90 př.Kr.
AR denár - hlava Apolla zprava / jezdec na koni s palmovou ratolestí zprava, Craw.340/1