Belgické povstání, 1789 - 1790
Žeton na nezávislost Brabant 1790 7řádk.nápis ve věnci / 7řádk.nápis ve věnci Bronz 33 mm, Mo.2195(Ag), LG.XIV/1066_tém.
Ferdinand V., 1835 - 1848
Větší peníz na korunovaci v Miláně, 6.září 1838 Portrét, opis / lombardská koruna, nápis, Nesign., Nepunc., Ag 21 mm, 5.4á g, Nov.XVIII/G-8b, P.6/18, Mo.2585, Ho.3641
Nesign. - hudební medaile - za odměnu, b.l. Portrét zprava, opis / lyra, opis, Ag 25 mm, 4.05 g_odstr.ouško
I.D.Boehm - medaile LITERIS ET ARTIBVS, b.l. Portrét zprava, opis / pod korunou 3řádk.nápis ve věnci, opis Sign., Pozlac.bronz 47 mm_četné hry tém.
Arcivévoda Albrecht - polní maršál, 1817 - 1895
Nesign. - na slavnostní odhalení jezdecké sochy ve Vídni v květnu 1899 Jezdecká socha ve Vídni, opis / 8řádk.nápis ve věnci Pozlac.bronz 33 mm_orig.raž.ouško tém.
Šlik Jindřich, 1612 - 1650
Groš 1630 s titulem Ferdinanda II., mincovna Planá, mincmistr Jan Candler, Pol.165, Fi.216, LG.II/1227_dr.okraj
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
3 Krejcar 1628, Jičín-Reick, Nech.47, Don.3991var., Pol.228
3 Krejcar 1632, Jičín-Steinmüller, Nech.86, Pol.240_R!
Nesign. - odražek 1/4 tolaru, ražba ČNS Hradec Králové 2016 Sn klipa 40x40 mm s liliemi v rozích, 40.28 g_R!
Lüttich bisk., Maxm.Heinrich v.Bayern, 1650 - 1688
Patagon ( tolar) 1663, KM.20, Dav.4294
Olomouc-biskup., Karel II. Lichtenstein, 1664 - 1695
XV Krejcar 1694 SAS, S-V.390-G1/F1
3 Krejcar 1670, pod.326-G4/C3, var.v opisu: REGIAE (ligatura)
3 Krejcar 1670, S-V.326-G1/C1_tém.
3 Krejcar 1673 zn."špice", S-V.328-G3/C2_RR!
Olomouc-biskup., W.Hanibal Schrattenbach, 1711 - 1738
Barokní medaile na dekorování 4 prelátů z r. 1726 Bohatě zdobený olomoucký biskupský znak, dvojitý opis / čtyři rodové znakypřevýšené znakem olomouckého biskupa, dvojitý opis, Ag 66 mm, 81.91 g, S-V:str.267, Taul.147_dr.ďubka RR!
XV Krejcar 1716, S-V.718-D/E1_R! tém.
Olomouc-arcibiskup., Arcivév. Rudolf Jan, 1819 - 1831
20 Krejcar 1820, Vídeň, S-V.1201
Riga bisk., T.Schöning, 1527 - 1539
Šilink 1536, Sa.5204/2726pod._R!
Salzburg-arcib., Adalbert III. český a nástupci, 1168-77, 1183-1200
Friesašský fenik b.l. skup.Eriacensis ( z let 1170 - 1200) minc.Friesach, CNA.1.E.1, tab.28_dr.ned.
Friesašský fenik b.l. skup.Eriacensis ( z let 1170 - 1200) minc.Friesach, CNA.1.E.16, tab.29_dr.ned.