Československý válečný kříž 1939, VM.11-A, londýnské vydání z let 1940 - 1945
Československý válečný kříž 1939, VM.11-B, 1.pražské vydání z roku 1945, stužka, miniatura na jehle, nepůvodní etue
Československý válečný kříž 1939, VM.11-D, 3.pražské vydání z let 1946 - 1948, na stuze štítky "STŘEDNÍ VÝCHOD, FRANCIE, VELKÁ BRITANIE", malá stužka
Medaile Za chrabrost před nepřítelem, VM.12-A-1, londýnské vydání z let 1940 - 1941, slovenský nápis
Medaile Za chrabrost před nepřítelem, VM.12-B, I.pražské vydání z roku 1945
Stříbrná vojenská medaile Za zásluhy - pražské vydání, postříbřený bronz, VM.13-I-B
Bronzová vojenská medaile Za zásluhy - londýnské vydání, VM.13-II-A
Bronzová vojenská medaile Za zásluhy - pražské vydání, VM.13-II-B
Medaile čsl. armády v zahraničí, VM.14-C, II.pražské vydání 1945 - 1947, na stuze štítek "STŘEDNÍ VÝCHOD", malá stužka
Stř.medaile řádu Bílého lva Za vítězství, VM.15-V-B, V.třída, pražské vydání, puncované Ag 800, výroba Kremnica, malá stužka s miniaturou
Řád SNP - II.třída, VM.16-II, Nesign., postříbřený bronz
Pamětní medaile Řádu SNP, VM.16-III, Sign.K, českoslov.stuha (barvy v pořadí bílá-červená-modrá)
Pamětní medaile druhého národního odboje, VM.20
Jánošíkova pamětní medaile, VM.21
Zborovská pamětní medaile, VM.23, malá stužka
Bachmačská pamětní medaile, VM.24
Čsl.vyznamenání Za vědu, umění, výzkum a výrobu 1949, VM.neuvádí, K-H.6 R!
1/-/1
Řád 25.února - II.třída, VM.28-2, nepuncované Ag, výroba Karnet-Kyselý
Řád 25.února - III.třída, VM.28-3, nečíslovaný