Medaile Za zásluhy o výstavbu ČSR, VM.33-I, číslovaná (2137), puncováno Ag803 (!), výroba Zukov
Medaile Za zásluhy o výstavbu ČSSR, VM.33-2, číslov. (19919), punc. Ag925, výroba Zukov, malá stužka
Medaile Za statečnost ČSSR, VM.35-2, číslov. (2788), puncovaná Ag835, zn."kytička"
Medaile Za zásluhy o obranu vlasti ČSR, VM.43-I, puncov. Ag900 (medaile), Ag925 (závěs), výroba Zukov, stužka s miniaturou
Medaile Za zásluhy o obranu vlasti ČSSR, VM.43-III, punc. Zukov Ag925, stužka s miniaturou
Medaile Za zásluhy o obranu vlasti ČSSR, VM.43-III, puncovaná Zukov Ag925 (medaile), Ag900 (závěs)
Medaile Za pracovní věrnost ČSR, VM.47-I, Sign.Zukov, puncovaná Ag900, malá stužka
Dukelská pamětní medaile, VM.51
Dukelská pamětní medaile, VM.51, zkušební odražek nebo polotovar, 40mm, bez závěsu a stuhy
Lidové milice - Medaile za zásluhy - 1.třída, VM.54a, Sign.JH (Heyduk), dvě stužky s miniaturou
Lidové milice - Medaile za zásluhy - 2.třída, VM.54b, Sign.JH (Heyduk), stužka s miniaturou
Za upevňování přátel. ve zbrani - I.třída, VM.55-1
Za upevňování přátel. ve zbrani - II.třída, VM.55-2a, postříbřený bronz 34mm
Medaile Za obětavou práci pro socialismus, VM.62, stužka s miniaturou
Pamětní medaile pro dobrovolníky 1918-1919, VM.63-a, I.vydání (1938), Sign.OP, "červený" bronz
Pamětní medaile pro dobrovolníky 1918-1919, VM.63-d, II.vydání (1945 - 1946), bez signatury
Medaile manifest. sjezdu dobrovolců v Brně, VM.67, Sign.Šebor
II.pluk Stráže svobody - pamětní medaile, VM.69a, velké průvlečné ouško, jemná stuha
IV.pluk Stráže svobody - bronz.pamět.medaile, VM.70, malá stužka