Indie - Heydarabad, Mir Mahbub Ali Khan, 1869 - 1911
Rupie, AH.1322 (= 1904), Y.40.1, 11.110g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Indie - Kutch, Khengarji III., 1875 - 1942
1 Kori, 1933 (= VS.1989), Y.59, 4.626g, krásná patina
Trambiyo, 1920 = VS.1976, Y.46, 3.347g, téměř
Indie - Mewar, Fatteh Singh, 1884 - 1929
Rupie, VS.1985 (= 1928) - pohled na město, Y.22, 10.799g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř
Indie - Travancore, Bala Rama Varma II., 1924 - 1949
Cash b.l. (1928 - 1949), KM.57, 0.688g
Irán, Muzaffar al din Shah, 1896 - 1907
5000 Dinar, AH.1320 (= 1902), KM.976, 22.854g, nep.hr., dr.rysky, patina
5000 Dinar, AH.1320 (= 1902), KM.976, 22.868g, dr.hr., dr.rysky, patina
Irán, Ahmed Shah, 1909 - 1925
5000 Dinar, SH.1340 (= 1921), KM.1058, 23.558g, dr.hr., dr.rysky, patina
Irán, Reza Shah, 1925 - 1941
5000 Dinar, SH.1307 (= 1928), KM.1106, 22.776g, nep.hr., dr.rysky, mírně kor., patina
5 Rials, SH.1311 (= 1932), KM.1131, 25.114g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
Rakousko, František II., 1792 - 1835
Armádní dělový kříž, VM.2-B, s původním závesem, bez stuhy
Vojenský záslužný kříž - III.třída, Marko.134f, VM2.5-B-2, mírová skupina, poškozený smalt ve věnci, nová stuha
Vojenský zásl.kříž - III.třída, Marko.136i, Punc.Ag, pův.stuha s meči a Karlův válečný kříž, Marko.419a, nití přichycené k diplomu se jménem Miloslav Němec
Zlatý záslužný kříž s korunou, Marko.138c, VM2.6-c-1, vydání po roce 1914, puncované Au, výroba Mayers- Söhne-Wien, původní stuha
Zlatý zásl.kříž bez koruny, Marko.139b, VM2.6-A-1, z let 1860-1916, punc. Au, původní mírová stuha, pův. etue firmy Mayers Sohne-Wien 1912, poškozený smalt
Stříbrný zásl.kříž s korunou, Marko.140c, VM.2/6-C-5, puncované Ag, výrobce Mayers-Söhne-Wien, poškozený smalt, nepůvodní stuha
Železný záslužný kříž s korunou (Fe) - Marko.142a, VM.2-7-B, nepůvodní stuha
Železný záslužný kříž bez koruny (Zn), Marko.143b, VM2.7-E, nepůvodní mírová stuha
Železný záslužný kříž bez koruny (Zn), Marko.143b, VM2.7-E, nepůvodní válečná stuha
Služební kříž za 25 let - typ 1849, Marko.365b, VM.2-8-1849-A, revers s perletí, původní stuha