ČNS Hradec Králové, 134. aukce

ČNS, ústředí. 40 let ČNS 1959. 4 mince 15. stol., data, opis / pregéř. Sign. Špánek. Bronz 30,5 mm. FM-A1/5

Položka 818
Vyvolávací cena: 180 Kč
Docílená cena: 180 Kč

Neděle 21.9.2014, 00:00:00.