Neděle 21.9.2014, 00:00:00.
Vlastivědný zájezd na Podkarpatskou Rus 2.8. - 10.8.2008. Znak Podkarpatské Rusi a Ukrajiny, opisy / čsl. mince z r. 1938, znak Hradce Králové, opisy. Sign. Vít. Ag (nepunc.) 42 mm, 36,97 g. FM-nové (A14/29), RJV-271A, raženo 7 ks
RR