Neděle 21.9.2014, 00:00:00.
Marie Drahoňovská (sběratelka z Hradce Králové). Žeton k 75. narozeninám 2006. Kalich s křížem, nad ním a okolo nápisy, opis. Sign. JJ (Jelínek). Jednostranné Ag 0.999 nepunc. 30,5 mm, raž. 40 ks, reklamní lístek s popisem