Neděle 21.9.2014, 00:00:00.
80. narozeniny 2004. Vzhled lehkého groše s "lvem v kleci". Sign. JJ (Jelínek). Ag 0.900 (nepunc) 24 mm, síla střížku 0,7 mm, certifikát, raž. 60 ks. patina