ČNS Hradec Králové, 135. aukce

ČNS

Položka 1101
Vyvolávací cena: 75 Kč
Docílená cena: 180 Kč

Pátek 20.2.2015, 23:59:00.

ČNS, pob. Plzeň. 1000 let Staré Plzně 976 - 1976. Líc Jaromírova denáru, opis / rub Jaromírova denáru, opis. Sign. Kolářský. Ag 0.900 (3 puncy) 27 mm. FM-A32/5