ČNS Hradec Králové, 135. aukce

Považská Bystrica. 50 let Považských strojíren Kl. Gottwalda 1929 - 1979. Č. 50 nad krajinou s továrnou

Položka 1149
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 650 Kč

Pátek 20.2.2015, 23:59:00.

Považská Bystrica. 50 let Považských strojíren Kl. Gottwalda 1929 - 1979. Č. 50 nad krajinou s továrnou, logo firmy, opis / atribut strojírenství, opis. Sign. Bodzan B. L. Ag 0.900 (punc.) 40 mm, 39,60 g, pův. zlacení (punc pozlaceno), etue. n. úhoz