ČNS Hradec Králové, 135. aukce

Nostitz

Položka 232
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 20.2.2015, 23:59:00.

Nostitz, Johanna. Pam. med. s datem 9.11.1912. Nápisy / světice s dětmi. Sign. AD. Ag (punc.) 55 mm, 24,21 g, pův. o. s očkem, dutá medaile !! RR