ČNS Hradec Králové, 137. aukce

Medaile. Česká republika. 80 let Československa 1918 - 1998. Portrét V. Havla

Položka 105
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Docílená cena: 7 000 Kč

Sobota 20.2.2016, 15:00:00.

Limity nelze na žádost pořadatele podávat online.

Zlato

Medaile. Česká republika. 80 let Československa 1918 - 1998. Portrét V. Havla, opis / pohled na Hradčany, opis. Sign. M. Paccini (Itálie). Au 0.750 (puncy) 21 mm (5,7 g), raž. 697 ks. Novák-09.026

Zachovalost: LR