Sobota 20.2.2016, 15:00:00.
Limity nelze na žádost pořadatele podávat online.
Numismatické medaile a ražby numismatiků
ČNS, pob. Kladno. 20 let pobočky 1996. Portrét předsedy MVDr. Blažeje Valenty, opis / české denáry, opisy. Sign. Manina. Ag 0.925 (52,05 g) 50 mm, etue. FM-20/3, raženo 20 ks. začínající patina RR