Sobota 20.2.2016, 15:00:00.
Limity nelze na žádost pořadatele podávat online.
Numismatické medaile a ražby numismatiků
ČNS, pob. Pardubice. 25 let pobočky 1954 - 1979. Napodobenina tolaru Jana z Pernštejna, v pravém štítku nový nápis / replika tolaru. Nesign. (Zahradník). Bronz postř. (punc. METAL) 41 mm. FM-A31/5A