Sobota 20.2.2016, 15:00:00.
Limity nelze na žádost pořadatele podávat online.
Numismatické medaile a ražby numismatiků
Marie Drahoňovská (sběratelka z Hradce Králové). Žeton k 75. narozeninám 2006. Kalich s křížem, nad ním a okolo nápisy, opis. Sign. JJ (Jelínek). Jednostranné Ag 0.999 nepunc. 30,5 mm, raž. 40 ks, reklamní lístek s popisem