Sobota 20.2.2016, 15:00:00.
Limity nelze na žádost pořadatele podávat online.
Numismatické medaile a ražby numismatiků
Žeton k 69. narozeninám 2000. Nápis / 2 dvojice v milostném aktu. Sign. P.SOU (Soušek). Ag 30 mm (1x punc), raženo 37 ks, etue