Sobota 20.2.2016, 15:00:00.
Limity nelze na žádost pořadatele podávat online.
Numismatické medaile a ražby numismatiků
Zdeněk Netrval (1924-2014, čestný předseda ČNS pob. v Hradci Králové, sběratel bankovek). 80. narozeniny 2004. Vzhled lehkého groše s "lvem v kleci". Sign. JJ (Jelínek). Ag 0.900 (nepunc) 24 mm, síla střížku 0,7 mm, reklamní lístek, raž. 60 ks. patina