Sobota 20.2.2016, 15:00:00.
Limity nelze na žádost pořadatele podávat online.
Numismatické medaile a ražby numismatiků
75 let první čs. mince 1921 - 1996. Vložená pozlacená mince 20 hal., opis / ve věnci čsl. znak. Ag 0.999 (punc) 40 mm