ČNS Hradec Králové, 137. aukce

75 let první čs. mince 1921 - 1996. Vložená pozlacená mince 20 hal.

Položka 1365
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 20.2.2016, 15:00:00.

Limity nelze na žádost pořadatele podávat online.

Numismatické medaile a ražby numismatiků

75 let první čs. mince 1921 - 1996. Vložená pozlacená mince 20 hal., opis / ve věnci čsl. znak. Ag 0.999 (punc) 40 mm

Zachovalost: LR