Sobota 20.2.2016, 15:00:00.
Limity nelze na žádost pořadatele podávat online.
Ostatní medaile dle autorů a míst
Brno. Mezinárodní veletrh b.l. Budova tržiště, logo, socha nahé ženy, opis. Nesign. Jednostr. Bronz 80 mm, orig. etue (n. poškoz.)