Sobota 20.2.2016, 15:00:00.
Limity nelze na žádost pořadatele podávat online.
Ostatní medaile dle autorů a míst
60. výročí vzniku areálu Fakultní nemocnice 1928 - 1988. Moderní budovy, letopočty, opis / hist. budovy, Aeskulapova hůl, opis. Sign. JH - MP. Bronz postř. 75 mm, etue, dekret z 3.11.1988