ČNS Hradec Králové, 137. aukce

Kutná Hora. Městská pamětní medaile b.l. Chrám svaté Barbory

Položka 1451
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Docílená cena: 7 000 Kč

Sobota 20.2.2016, 15:00:00.

Limity nelze na žádost pořadatele podávat online.

Ostatní medaile dle autorů a míst

Kutná Hora. Městská pamětní medaile b.l. Chrám svaté Barbory, opis / pohled na město, znak, ornament, opis. Sign. Neuberger. Ag (punc na hr.) 55 mm, 65,12 g. n. hry, n. škr.