Sobota 20.2.2016, 15:00:00.
Limity nelze na žádost pořadatele podávat online.
Ostatní medaile dle autorů a míst
Itálie - Amalfi. Vévoda Ottavio Piccolomini (1588-1656, polní maršál a velitel tělesné stráže Albrechta z Valdštejna, od r. 1634 vlastnil Náchodské panství). Medaile z r. 1650. Portrét v brnění, opis / půlměsíc nad krajinou, na stuze nápis SVPER BONOS ET MALOS. Sign. G. Pfründt. Lité Ag ovál 44x36 mm (46,60 g), zlaceno ?. MN-309, Doneb.-3652 R