ČNS Hradec Králové, 137. aukce

Rakousko. Státní cena - za chov koní b.l. Portrét FJI.

Položka 1472
Vyvolávací cena: 340 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 20.2.2016, 15:00:00.

Limity nelze na žádost pořadatele podávat online.

Ostatní medaile dle autorů a míst

Rakousko. Státní cena - za chov koní b.l. Portrét FJI., titulatura / ve věnci n.-č. nápisy. Sign. Tautenhayn. Ag 40 mm, na hraně punc A. n. hr., n. škr., m. o.