ČNS Hradec Králové, 137. aukce

Generál Ernst Gideon svobodný pán von Laudon (1716-1790

Položka 1474
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 20.2.2016, 15:00:00.

Limity nelze na žádost pořadatele podávat online.

Ostatní medaile dle autorů a míst

Generál Ernst Gideon svobodný pán von Laudon (1716-1790, zemřel v Novém Jičíně na Moravě). Osvobození Bělehradu 1789. Poprsí generála, opis / pohled na město pod dělostřeleckou palbou, opis a nápis. Sign. Donner. Ag 46 mm (35,09 g). Montenuovo-2181. vlas. škr., n. hry, patina