Sobota 20.2.2016, 15:00:00.
Limity nelze na žádost pořadatele podávat online.
Církevní ražby
Návštěva papeže v ČR 1997. Sedící sv. Vojtěch, opis / znak Jana Pavla II., český opis. Sign. LK. Ag 0.999 (punc) 35 mm