Sobota 20.2.2016, 15:00:00.
Limity nelze na žádost pořadatele podávat online.
Církevní ražby
Portrét žehnajícího papeže, dvojjazyčný opis s let. 1881 / portréty Cyrila a Metoděje, christogram, dvojjazyčný opis. Sign. AC. Ag (1 punc) ovál 33 x 28 mm, pův. ouško s očkem