ČNS Hradec Králové, 138. aukce

Med. z řady "Nejoblíbenější mince světa z drahých kovů" b.l. JAR - krügerrand. Zlacená lícní a rubní strana mince krügerrand 1998

Položka 1253
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Neděle 18.9.2016, 23:59:00.

Na Nume.cz nelze do této aukce limitovat.

Med. z řady "Nejoblíbenější mince světa z drahých kovů" b.l. JAR - krügerrand. Zlacená lícní a rubní strana mince krügerrand 1998, hist. budovy, opis / mapa světa, angl. opis. Nesign. Bronz postř. 60 mm, plexi pouzdro (n. poškoz.)

Zachovalost: LR